| :X a întrebat:

De ce nu mi-a venit inca ciclul :O luna trecuta am fost in 28 si luna aceasta e pe terminate si inca nu mi-a venit straight face de ce oare?

6 răspunsuri:
| georginika a răspuns:

Ai fost cumva la mare sau la munte...de obicei cand schimbi aerul, se pot declansa schimbari in organism

| Emma a răspuns:

Ai avut vreun contact sexual?
Daca nu, nu te ingrijora.ciclul nu e regulat in adolescenta, si mi e mi s a intamplat sa nu mi vina o luna si apoi mi a vn de 2 oribig grin
Deci stai lin, dar daca ai facut sex. poti fi insarcinatastraight face
Xoxo

| jhgkjhkjhkjhkjhkjh a răspuns:

Mie nu'mi vine niciodata regulat happy.

| Beibiiii a răspuns:

Buna. Ciclul tau menstrual s-ar putea sa nu fie foarte regulat. S-ar putea sa nu ai menstruatie timp de 2-3 luni, iar atunci cand apare, sa dureze o zi sau 10. Nu te ingrijora- e normal. Organismului tau ii ia ceva timp sa se adapteze la un ciclu regulat si asta s-ar putea sa dureze 2 ani sau mai mult. Pupicii

| 1112 a răspuns:

Si mie imi vine cateodata asa...

daca nu o sa iti vina in curand trebuie sa mergi la medic...winking

| :X explică:

Na-m avut contacte sexuale.straight face