| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare legata de prietena mea. O data sau de doua ori pe saptamana devine indiferenta si nu stiu ce se intampla cu ea. Cand am incercat sa vorbesc cu ea ea tot imi spune ca nu are nicio stare si de aia tot timpul doarme cand ma cheama la ea acasa. Astazi m-a chemat la ea si toata ziua m-am uitat la ea cum butoneaza tableta si ma simt prost si in plus cand face asa ceva. Nu este prima data ca a mai facut asta de multe ori numa ca daca ii spun se supara. Am incercat sa o intreb "Ti-o trecut starea asta?" iar ea mi-o raspuns ca "nu" iar cand am intrebat-o ce motiv are de s-a ajuns la starea asta care o are, iar ea mereu imi raspunde ca cica nu stie. Ma ingrijorez si eu ca acum 3 zile o fost o fata iubitoare spunandu-mi mereu ca ma iubeste iar cand ma chema la ea ma baga in seama dar azi cand am sarutat-o simteam cum ma respinge usor cu mana si dupa aia cand am renuntat, ea a luat tableta si butona din nou... Vreau sa mentionez ca eu am 18 ani iar ea 15. Va rog ajutati-ma cu un sfat caci eu cum pun suflet in relatie ajung mereu sa sufar din chestiile astea mici.

Răspuns Câştigător
| UnBroken2016 a răspuns:

Are 15 ani ce pretentii ai la ea? Majoritatea inca sunt obsedati de internet si jocuri la varsta aia, ce ai vrea? Sa iti scrie povesti nemuritoare? Incearca sa faci pe inabordabilul sa vezi ca o sa ii atragi atentia. Poate s-a plictisit sa tot o tampesti mereu, sa fii mereu atent cu ea.

| Sebastian19981998 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Multumesc o sa incerc sa fiu mai indiferent

1 răspuns: