| ukyta a întrebat:

am o intrebare.mi-am facut un test de sarcina si mi-au aparut doua linii, dar una dintre ele se vede putin..deci sunt sau nu insarcinata?

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ambele linii trebuie sa fie identice [la culoare], nu cred ca esti insarcinata

| Fatamuntilor a răspuns:

Refa textul corect! Din prima urina de dimineta.Si daca se poate mai fa unul dar de alta firma!

| NnDWtf a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Prietena mea imaginara, cand un test nu iese bine, nu iese linia de control, nu stiu pe ce lume traiesti tu.

| Xenya a răspuns:

Pentru o mai mare siguranta iti propun sa repeti testul de sarcina cu o mare matentie la instructiuni.

| NnDWtf a răspuns:

rolling on the floor))))) ahahahhaha, cauta-ti un spital bun pentru avort rolling on the floor))
Nu conteaza cat de stearsa se vede linia.
Linia se vede stearsa probabil pentru ca esti la inceputul sarcinii.
hahahaha ce norocoasa esti rolling on the floor))

| adrianamara a răspuns:

Cred ca nu ai respectat instructiunile, mai repeta-l desi doua liniute inseamna ca esti!

| Diiaanna a răspuns:

Poti sa repeti testul ca sa fii sigura dar atunci cand apare si cea de a 2a linie, chiar daca se vede vag, testul este pozitiv si inseamna ca esti insarcinata.

| hitman_7179 a răspuns:

Daca ti-a placut sa il pui la gaura...normal!

| stockholm1998 a răspuns:

Felicitari..peste citevaluni vei avea un beby

| biscuitiii a răspuns:

Mai fă unul.
Și respectă instrucțiunile cu strictețe.