| Ovy97 a întrebat:

am o problema cu penisul de cateva zile,nu stiu ce sa fac, cand e in erectie ma doare baza lui,nu pot sa'l misc,ma doare. o fi fracturat sau ce alta problema mai este? cand nu e in erectie nu ma doare asa tare dar tot se simte, ce sa fac? help va rog sad

3 răspunsuri:
| 10n a răspuns:

Incearca sa nu faci mai nimic cu el cam o saptamana si daca tot nu trece du-te la doctor ca nu e de joaca cu asa ceva.Decat sa ramai fara mostenitor pentru restul vietii (doamne fereste) mai bine uiti de rusine si te duci la doctor.

| ZaKy a răspuns:

Deci,cum spunea si sebysebyca las-o mai usor cu "manuela" ca poate de acolo ti se trage acum depinde si de varsta pe care o ai, eu zic sa te duci la doctor pentru ca nu e de joaca cu asa ceva

| ZaKy a răspuns:

Deci,cum spunea si sebysebyca las-o mai usor cu "manuela" ca poate de acolo ti se trage aceasta durere.Totusi ca sa fi sigur eu spun sa te duci la un doctor