| Mirelfnatic a întrebat:

Am o problema, dupa ce termin sa ma masturbez, nu mai pot continua..nu stiu cum sa ma expim, dar ma doare foarte tare...nu penisul ci in josul sau. Help me plizz! sad

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu inteleg un lucru, barbat fiind te masturbezi pana in momentul cand ejaculezi deci ajungi la finalul actiunii, si ma intreb ce sau cum doresti sa continui deoarece in mod normal penisul la ejaculare trece din starea erecta in starea normala adica flasca.Te doare in josul sau, pai acolo este scrotul care adaposteste testiculele. Durerea in testicule poate apare doar daca nu ejaculezi ca sa elimini sperma acumulata si nu intotdeauna. Eventual fii mai explicit si poate ca si raspunsul sa difere de cel actual.

| Mirelfnatic explică (pentru corbulalbrosu):

Problema este ca nu ma dor testiculele, ma doare in josul lor si pot sa nu ma masturbez si o luna ca tot ma doare. Dupa ce termin nu mi moare sau etc...problema este ca dupa daca incerc si doua secunde sa continui ma doare(precizez nu penisul si nici testiculele) stii ce ar putea fi?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ma depaseste problema, te sfatuiesc sa te adresezi medicului de familie.

| OnuOnulică a răspuns:

Te doare din cauza ca o faci prea des...iti recomand sa nu mai faci in fiecare zi. De azi inainte sa incerci macar la 2-3 zile si ai sa vezi ca o sa aiba efect si nu o sa te mai doara! happy

| MskDesign a răspuns:

Prea des!
Cati ani ai?