| Emazio a întrebat:

M-am lovit azi tare la degetul mare si aratator, cel mare mai ales daca il ating ma doare foarte tare, eu inca pot sa le misc in toate partile si nu am dureri cand le misc, oare l-am fracturat sau o sa imi treaca in cateva zile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Paulvasile10 a răspuns:

O sa iti treaca, mai ales daca nu ai probleme sa lke misti, e doar un loc unde te doare si o sa treaca pana te insori happy

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Daca il fracturai il mai miscai? Parca sunteti pe alta planeta...