| Barbati4Femei a întrebat:

Am o problema sangerez in timpul actului sexual! Care poate fi motivul?(sunt femeie si am 36 de ani)

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Pot doar sa speculez, or fi polipi vaginali care se pot rupe in timpul actului sexual sau altceva, la problema asta numai un medic ginecolog poate sa raspunda, si numai dupa o examinare.

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O fi vreo rana care sangeraza la contactul sexual, consulta un ginecolog sa nu se agraveze

| darrio2007 a răspuns:

Esti la ciclu mai baiatule.Ha,ha.

| Barbati4Femei explică (pentru darrio2007):

Nu ma pot opri din ras....deoarece n-am ras deloc...Multi imaturi pe aici

| eurynomus a răspuns:

Esti virgina mereu laughing

| MegaChrysos a răspuns:

Buna happy Problema ar putea fii...la clitus... Ai face bine sa mergi la un medic. happy

| Jardelin a răspuns:

Nu va chinuiti sa raspundeti la intrebarea de mai sus. "Toxic_6116" e baiat si isi bate jos de voi postind intrebari aiure.

| Barbati4Femei explică (pentru Jardelin):

Mda...Intreabarea asta o pune maicamea dar no....De acea am scris in paranteza ca e femeie LoL

| darrio2007 a răspuns (pentru Jardelin):

Asa e.Are 20 de ani. Daca anul nasterii este corect.La inscrierea pe site.

| Barbati4Femei explică (pentru darrio2007):

Nu este corect

| CryChristiAN a răspuns:

Si eu am 15 ani.Raspunsul e foarte simplu: inseamna ca de la primul contact sexual ti-au mai ramas niste urme ale himenului intacte. SI la primul, la al doilea si la al treilea contact sexual trebuie sa mai fie unele urme de himen. Unele femei sunt mai norocase deoarece himenul lor dispare dupa primul contact sexual. Pentru orice alte neplaceri apeleaza la medicul de familie.Sanatate.

| Jardelin a răspuns (pentru CryChristiAN):

Tu crezi ca la 36 de ani este la primul contact sexual? Saracul de tine!