| anonim_4396 a întrebat:

Am pielea de pe penis foarte subtire, si din cand in cand imi apar mici crapaturi. Cateva sfaturi cum pot remedia?
Multumesc

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru asa ceva exista medici.Sau te masturbezi si nu vrei sa isi dea seama cineva de asta?

| corbulalbrosu a răspuns:

Sfaturi si tratamentul adecvat il poti primi dela un medic dermatolog sau urolog.

| Emilian65 a răspuns:

Un medic urolog este in masura sa-ti spuna ce trebuie facut in situatia ta.

| Popa_Antonio_1997 a răspuns:

O problema ar putea fi masturbarea excesiva incearca sa iti cumperi o crema hidratanta! te va ajuta!