| Vasi321 a întrebat:

Buna seara, de ce pielea de pe penis spre cap imi este uscata si are 2, 3 urme ca niste crapaturi si ma ustura? un remediu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Trebuie sa fii in permanenta curat. Cand fata si mainile le simti uscate folosesti o crema. La fel faci si in privinta aceasta.

| HappinessForever a răspuns:

Las-o mai moale cu lucrul manual.