| GeorgeIonut22 a întrebat:

Bună ziua, am și eu o întrebare.
Am început viata sexuala acum 1 luna.
Și la primul act sexual nu mi s-a rupt ata si a sângerat penisul.
Și după am continuat sa fac sex cu partenera mea.
A sângerat și a doua oara.
Am tot continuat.
Și nu a mai sângerat, ata nu s-a rupt, dar când fac sex ma tot doare penisul la început când o bag câteva minute.
Ce înseamnă asta?

Răspuns Câştigător
| mastadont a răspuns:

Cazurile în care ața penisului se rupe complet sunt foarte rare, este normal ce si țe întâmplă. Momentan te doare penisul pentru că este încă sensibil și nu este obișnuit cu sexul, cu timpul această durere va dispărea complet.
Până atunci, folosește lubrifiant pentru o experiență cât mai plăcută.

| GeorgeIonut22 explică (pentru mastadont):

Am înțeles va mulțumesc frumos

5 răspunsuri:
| AIeXxX a răspuns:

Faci dragoste cu prezervativ sau fără?

| GeorgeIonut22 explică (pentru AIeXxX):

Fac fără prezervativ

| CatalinMihai1989 a răspuns:

Tu faci sex neprotejat cand penisul tau sangereaza?
Copile, sangele tau in vaginul prietenei tale imbibat cu secretie va poate imbolnavi pe amandoi.
Din moment ce penisul tau a sangerat inseamna rana si nu ata rupta.
Din moment ce te doare penisul cand il bagi automat ca nu este ceva normal, ci trebuie mers la doctor pentru verificari.
Nu-ti fie rusine. EU, am fost de 3 ori si m-a durut in P... ca se uita la el.
Mai bine sanatos decat sa ma imbolnavesc.

| StieTotsidetoate a răspuns:

Salut, am 17 ani si mi-am inceput si eu viata sexuala, anul trecut in vara cu iubita mea de pe vremea aceea, tin sa precizez ca eu nu am mai facut niciodata un gest de natura sexuala, nici macar nu m-am masturbat niciodata, nu iti pot da prea multe sfaturi, dar eu cand am facut asta era foarte cald afara, era in luna iulie, soarele era foarte arzator si nu am avut nevoie de lubrifiant, iti sugerez sa astepti luna iulie si sa fie o zi foarte foarte calduroasa, pentru ca pe mine m-a ajutat foarte mult transpiratia la alunecare si daca esti un baiat ce nu transpira foarte mult, inainte sa incepeti actul sexual iti sugerez sa faci 10-20 de flotari, genoflexiuni, abdomene, chiar sa si alergi de 2-3 ori in jurul blocului/casei pana esti destul de transpirat sa ai o alunecare usoara! Multa bafta! si sa nu stea ea peste! Te pup!