| C0XBOY a întrebat:

Buna ziua am si eu o intrebare care ma macina si pe mine si pe prietena mea am facut dragoste acum 4 saptamani in urma cu prezervativ si trebuia sai vina pe data de 01.07.2011 da nu i-a venit inca si o doare burta si picioarele, ea crede cai sintoma ca trebuie sai vina. Si prima oara a fost virgina. Oare o fi insarcinata?:-ss

6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Daca ii mai intarzie o saptamana menstra, sa faca un test de sarcina.Prezervativele nu sunt infailibile iar barbatii nici atat. O sa ramai uimit daca iti spun cati folosesc prezervativul incorect!

| emiitzzy a răspuns:

Da nu eu venit dupa ce ati facut-o?thinking si daca nu ii vine ar fi bine sa faca un test de sarcina dar zii sa nu se streseze ca si stresul ii poate intarzia daca in caz ca vede ca nu-i vine sa faca un test de sarcina cel mai sigur dupa 4 saptamani de la ultimul act sexual se face ca sa stii precis sper sa nu fiestraight face dar daca o doare burta s-ar putea sa i vina dar mai bine du-te la farmacie si iei un test de sarcinastraight face chiar daca ati facut`o protezat sar fiiputut intampla orice tongue

| SkyZ0 a răspuns:

Daca ati facut-o cu prezervativ e ok nu-i nimic grav si nu-i insarcinata zi sa stea linistita big grin

| nebunik4663 a răspuns:

Nu mai nu este insarcinata.Acele simtome le au unele fete inainte sa le vina.Si mai ales daca ati facut-o cu prezervativ nu prea are cum s ramana insarcinata, stati linistiti. Poate fi vorba doar de o mica intarziere care apare la orice fatawinking.Asa ca nu va mai faceti griji.

| nebunik4663 a răspuns:

Mai sa sthii ca ii poate intarzia si o saptamana sau chiar mai mult.Asa mi se mai intampla mie mai ales daca racesc.Asa ca nu va mai faceti asa multe probleme.Vezi sa nu uiti sa mai scrii daca i-a venitwinking

| C0XBOY explică:

Macar m`am mai linistit putin da na, stiam ca pe data de 1 trebuia sa-i vina si sunem in 3 sper sa fie o mica intarziere