| Bloock a întrebat:

Bună ziua, pe 23 am facut prima data sex cu iubita mea(prima data ambii) ieri pe 28 trebuia sa-i vina perioada și nu a venit dar o doare burta de parca trebuie sa vina. De ce nu ii vine? Am panica pana în gat.
Am folosit prezervativ dar ma gândesc ca poate am atins-o fara prezervativ, iar de ejaculat nu am ejaculat deloc

2 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

Probabil că, datorită relațiilor sexuale, hormonii ei s-au dereglat puțin. Menstruația poate întârzia câteva zile în acest caz. Dacă v-ați protejat eu zic să nu-ți faci griji încă și să mai aștepți câteva zile.

| Willis a răspuns:

Nu te mai stresa atât. În interiorul femeii se mai produc schimbări. Dacă v-ați protejat, relaxa. Îi va veni după o zi, două, trei, dar va veni.