| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de prietena mea. Sambata trecuta mi-am dezvirginat iubita. Problema mare este ca inca ii curge sange. Care ar fi problema? E ceva grav? E normal sa se intample asa?

6 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

De sambata? Mai oamenilor voi sunteti normali? Mda, inteleg ca poate va ganditi ca o fi ciclul menstrual... Insa daca nu este asa? Voi sunteti putin, putin mai mult tralalala? La ginecolog cat mai repede! Si chiar daca se v-a dovedi ca nu era o urgenta, sa stii ca dupa primul contact sexual este indicat sa mergi peste 1-2-3-4 zile la ginecolog pentru un control.
O zi buna!

| Angelique a răspuns:

Poate i-a venit ciclul de atunci, dar poate sa aiba si o problema mai grava deci sa mearga la ginecolog cat mai repede posibil!

| Gmcc a răspuns:

La ginecolog cat mai repede posobil!

| Madalina066 a răspuns:

Mda.pai cred ca ar trebui sa mearga la un ginecolog.

| anonim0095 a răspuns:

Inca ii curge sange! De sambata!

| marius4sexx a răspuns:

Nu e de bine