| Ionmaria12 a întrebat:

Buna ziua.
Am si eu o intrebare, mi-a intarziat menstruatia 4 zile si nu am simptome de sarcina, am si niste scurgeri vaginale spre galben si sunt constipata, se poate sa fiu insarcinata? Sunt foarte stresata pe chestia asta

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cind ai facut sex ultima data? Si ce varsta ai? Daca ai facut sex ne protejat ai toate șansele sa fi însarcinată, sarcina usoară.

| Violleta2022 a răspuns:

Fa un test de sarcina!

| corbulalbrosu a răspuns:

Fara sa oferi toate informatiile strict necesare care trebuie sa fie stiute/cunoscute atat in privinta ciclului tau menstrual precum si a activitatii sexuale intretinute in timpul acestui ciclu menstrual, este cu totul imposibil sa se poata formula un raspuns obiectiv si mai ales corect. Multa sanatate!

| ValiSenzual a răspuns:

Copi e frumos duamna mea