| PisicaNeagra89 a întrebat:

Buna ziua! Am și eu o nelămurire...În urma cu 3 săptămâni am avut primul contact sexual care a fost protejat (am folosit prezervativul). Faza e ca mie mi-a venit menstruația regulat pe data de 6 și m-a ținut 5 zile iar în a 6-a zi mi-au mai curs câteva picături de sânge maroniu,iar de atunci am dureri pe sub burta,ma mai dor asa sâni, dar nu foarte rău și ma doare spatele. Vreau sa menționez ca sunt în perioada cu bacul și nu prea ma odihnesc cum trebuie și sunt stresata, dar oare e posibil sa fiu însărcinata? De la primul contact sexual nu am mai avut altul.

3 răspunsuri:
| Marius22222222222 a răspuns:

Nu cred că ai rămas daca e exact cum spui cu prezervativ și tot tacâmul

| IamTerry12345678910 a răspuns:

Durerile de sani mai pot apărea și in perioada ovulație. Daca totul s-a întâmplat cu prezervativ și nu s-a întâmplat niciun incident nu ai de ce sa te temi.