| killjaden a întrebat:

Buna ziua am si eu o problema care ma macina de cateva zile.Am intretinut relatii sexuale cu o prostituata, am folosit prezervativ dar tipa nu ma satisfacut, i-a venit si ciclu si m-am dus la baie mi-am aruncat prezervativul la cos si nu sunt sigur daca m-am spalat pe maini sau nu si am inceput sa ma masturbez.Credeti ca sunt sanse sa iau vreo boala de ex.HIV ma intereseaza in primul rand.Astept raspuns.

Răspuns Câştigător
| grab a răspuns:

Daca zicem da, urmatoarele 6 luni nu mai somn.
Daca zicem nu, ar insemna sa garantam noi ca n-are SIDA curva aia.

Domnu fie cu tine!

Ca sa zic si in alt mod. Daca aia are HIV e posibil sa aiba si inca vreo 10-12 alte boli care nu se vad la femeie ci doar la barbat. Cand iti apar primele bube si scurgeri mai scrie-ne.

8 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Eu zic sa faci asa... nu iti spun ca ai sau ai nu ai.
1. dupa minim 21 de zile te duci la o clinica si cer proba de secretie uretrala. Costa cam 250 lei sau chiar mai mult dar vizeaza cam toate bolile cu transmitere sexuala.
2. Dupa 3 luni te duci si spui ca vrei sa iti faci analizele de sange pentru - hepatita B, hepatita C, HIV 1+2, sifilis. Dr de familie stie despre ce e vb.
Bafta!

| madb a răspuns (pentru ywar):

Pentru ce sa se duca mai baiatul daca a folosit prezervativ? si nu a fost satisfacut adica nu a ejaculat ca s-a masturbat el dupa aia, el stie continuarea da e evident ca prostituata nu a mai avut de-a face cu...finalizarea. Speriati lumea aiurea si-l mai bagi si la cheltuiala. NU a avut contact sexual neprotejat, a fost protejat si fara finalizare. pff...cum ai tu impresia ca ar fi contactat vreo BTS ca sunt tare curioasa!? Prin aer?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ai intretinut cu o prostituata!
Da-mi voie sa te felicit, de toata jena esti!
Cum sunt prostituatele astea, ai toate sansele, e greu de stiut ca prezervativul e singura metoda si cea mai buna de a te proteja impotriva BTS-urilor, acu suporti consecintele!
Te pup!

| lolylolypops a răspuns:

Da! Riscul exista

| Antyss08 a răspuns:

Este posibil.
Dacă ai și măncat după ce te-ai masturbat și din nou dacă nu te-ai spălat pe mâni deci poți fii infectat asta dacă ea este.

| madb a răspuns:

Nu te mai speria aiurea si pune mana si informeaza-te despre BTS-uri. Cum naiba ti-au raspuns atatia oameni cu da nu-mi explic...ori fac misto de tine ori e o dezinformare in masa. Virusul Hiv ca tot te macina asta cel mai tare se transmite prin schimb de "fluide" ale organismului, de exemplu sex neprotejat si...umed daca ma intelegilaughing, daca de exemplu esti purtator de virus HIV si iti face prietena ta un oral, tu ejaculand la ea in gura si ea avand o afta sau o posibilitate de a ajunge sperma ta in circulatia ei, are toate sansele sa dezvolte boala Sida, daca faci sex anal sau orice forma de sex neprotejat te expui riscului de a lua virusul. Trebuie sa intelegi ca asa cum de exemplu HIV NU se transmite prin:

Folosind aceeaşi veselă sau aceleaşi tacâmuri cu o persoană infectată cu HIV.
Mâncând din mâncarea gătită de o persoană infectată.
Atingând, îmbrăţişând sau sărutând o persoană HIV+.
Folosind aceeaşi toaletă cu o persoană infectată.
Folosind aceleaşi obiecte cu o persoană infectată.
Stând în aceeaşi camera cu o persoană infectată.
De pe un scaun sau bancă unde a stat o persoană infectată.
Prin înţepături de insecte.
De la animal la om. Animalele nu sunt purtătoare de HIV, cu excepţia unei singure specii de maimuţă, considerată de unii specialişti sursa epidemiei.
Prin aer sau apă.
Prin lichide, ca laptele de animale, sucuri etc. Virusul nu le poate contamina. Asa si restul bolilor cu transmitere sexuala nu se iau daca folosesti prezervativ si desigur nu se rupehappy. In afara de HiV ai grija la candidoza e o boala care afecteaza din ce in ce mai multi tinerii si e pacatoasa pentru ca se manifesta prin mancarimi, usturimi si alte neplaceri in varful...hee hee dealuluilaughing. Oricum, prostituata sau virgina cel mai bine foloseste mereu prezervativul pentru ca uite de exemplu candidoza sau candida asta o fac fetele chiar daca sunt virgine ( e o ciuperca a florei vaginale care cand incepe sa se inmulteasca excesiv, de la stress, produse folosite, hormoni, etc produce candidoza ). Numai bine si cauta pe google niste forumuri mai serioase pentru bolile cu transmitere sexuala pentru ca ai de unde alege si informatia e putere in ziua de azihee hee.

| Ghita_Ioana_Ruxandra_1990 a răspuns:

E posibil, nu obligatoriu. Dar pana nu apare vreun semn evident, stay cool!

| MarDuke1987 a răspuns:

Ce. sa nu zic ceva jignitor vi la noi si zici buna ziua ma macina ceva. vi la doctor?