| denisa19 a întrebat:

am si eu o problema pe data de 1 martie am suferit un avort (spontan) dupa aceest avort menstruatia mi-a venit in data de 19 aprilie, problema e ca acum am sangerari dar nu e menstruatia! mai este 1 saptamana pana sa imi vina menstruatia! daca a mai trecut cineva prin asa ceva?

Răspuns Câştigător
| Vl4dootz a răspuns:

Sfatul meu este sa consulti un medic ginecolog. El iti va raspunde mai bine la intrebare.

2 răspunsuri:
| papusapapusa99 a răspuns:

Da am trecut si eu prin asa ceva si nu as mai vreasadstai linistita asa mi s-a intamplat si mie pana va deveni corpul tau la normal nu iti fie teama acum elimina de acolo cheaguri:*:*sau daca iti este mai bine du-te la doctorlove struck

| AmySiAtat a răspuns:

Clar Nu Am Varsta Aia Dar Tot Stiu Ca Trebuie Sa Contactezi Urgent Un Doctor, Povesteste-i Tot Si Sigur Va Sti Ce Se Intampla. Funda? PS: Mult Norocwinking