| denisa19 a întrebat:

Buna,am si eu o problema! am suferit un avort (spontan) in data de 1 martie si pe 20 aprilie mi-a venit menstruatia dar problema e ca luna asta nu mi-a venit si am avut ceva scurgeri acum 1 saptamana care erau pete de sange! Marti trebuie sa ma duc la ginecolog dar as vrea sa stiu daca a mai trecut cineva prin asta si ce a avut mai exact! sfarcurile ma dor si am avut niste dureri de burta ingrozitoare! am luat si pastile de slabit xls dar nu stiu daca afecteaza cu ceva! Multumesc astept pareri

Răspuns Câştigător
| Orafixa a răspuns:

Nu sunt femeie sunt baiat dar stiu. Nu mai lua pastile iti faci rau si e posibil sa fi ramas iar insarcinata. funda?