| denisa19 a întrebat:

Buna,am si eu o problema! am suferit un avort (spontan) in data de 1 martie si pe 20 aprilie mi-a venit menstruatia dar problema e ca luna asta nu mi-a venit si am avut ceva scurgeri acum 1 saptamana care erau pete de sange! Marti trebuie sa ma duc la ginecolog dar as vrea sa stiu daca a mai trecut cineva prin asta si ce a avut mai exact! sfarcurile ma dor si am avut niste dureri de burta ingrozitoare! am luat si pastile de slabit xls dar nu stiu daca afecteaza cu ceva! Multumesc astept pareri

Răspuns Câştigător
| alecsalecs a răspuns:

Eu nu ti as recomanda sa mai iei acele pastile de slabit nu vreau sa te speriu sau sa creazi ca as vrea asta nici nu am sa ti dau mai multe amanunte despre cit de periculoase sunt acele pastile de slabit! Iti garantez ca burta te doare din cauza acelor pastile iti recomand tot odata sa spui doctorului ca iei niste astfel de pastile..totodata probabil esti din nou insarcinata daca nu ti a mai venit ciclu si acele peete a fost un semn ca ai ramas insarcinata.probabil,.Dar cel mai mult si mai mult iti recomand sa nu mai iei astfel d pastile de slabit! pacat ca ..crezi in astfel de pastile.cum ca ai slabi dupa urma lor! DEci arunca acele pastile!

1 răspuns:
| doc69 a răspuns:

Medic de familie-trimitere ginecolog-farmacie-iei ce ti-a dat sa iei-sanatoasa...cam astia ar fi apsii logici fara sa mai stai pe ganduri.Multa sanatate iti doresc.pup