| MiculAlexandru a întrebat:

am si eu o problema, sunt baiat si sunt impreuna cu o fata. Imi place de ea, o iubesc dar nu am facut sex pana acum si mereu ma gandesc ca as face sex cu un baiat, chiar daca imi place de ea. Ce pot sa fac cu problema asta?

6 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Esti bi, care e problema? iti cauti si un tip si ai rezolvat-o.

| mihai69 a răspuns:

Să te obișnuiești cu gândul că ești bisexual.

| Andreeush a răspuns:

Ești bisexual sau ce?

| Emma30555 a răspuns:

Iti plac fetele sau baietii?

| ywar a răspuns:

Mie-mi plac baeteii si as putea sa te rezolv. Se rezolva! E modern sa fii bi! Eu sunt activwinking

| MariusNWM a răspuns:

Fete sau baieti? Daca iti place de ea de ce te gandesti ca ai putea face sex si cu un baiat?