| Jigokunokishi a întrebat:

Am tinut o pauza de masturbare vreo 2 luni, dupa 2 luni am practicat o singura data apoi am mai tinut o pauza de o luna. Dupa ce m-am masturbat mi s-a umflat pilelea penisului, in special partea inferioara din fata. Sa fi facut prea tare, prea mult timp? Poate sa fie din cauza ca am facut pe uscat (n-am folosit lubrifiant, nimic)? Ar trebui sa ma ingrijorez? Pot decalota penisul, nu ma doare doar ca e umflata pielea.

8 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ai fost prea dur. Și fără lubrifiant, chiar poate fi o problemă; de aia te-ai iritat.
Spală-te bine (ca să nu se infecteze iritația aia) și fă o pauză. Încă una. happy

| Jigokunokishi explică (pentru mihai69):

Multumesc pentru ajutor

| minrest a răspuns:

Daca in alea 3 luni faceai de vreo 5 ori nu ii mai dadeai in cap cu atata ura, si nu se mai irita. Parerea mea. O sa treaca foarte repede. Salut.

| Goete a răspuns:

Stai linistit, o sa treaca de la sine. Da, a fost prea "pe uscat" si ti-ai iritat pielea care s-a inflamat.

| Goete a răspuns:

Hunkman: toti mutim odata...

| Goete a răspuns:

Murim*

| HunkMan a răspuns:

O sa mori