| Vulus a întrebat:

Buna ziua!

As dori sa va cer niste pareri.
Aseara am facut pentru data dragoste cu iubita mea. Totul a fost protejat, ba chiar nu mi-am dat drumul, cel puțin eu nu am simtit ca imi dau drumul, si nici prezervativele nu erau murdare de sperma. Dar la un moment dat, mi-am scos prezervativul, incepand sa imi frec capul penisului de vulva sa, nepenetrand, doar frecat.
Chestia e ca eram foarte umed si lubrifiant pe capul penisului, iar de asta imi este frică.

Sa nu fi ramas însărcinată, deoarece parca sunt sanse doar de la lichidul preejacular sau cum ii spune.

Ea in momentul de fata nu simte nimic, nicio durere, nicio senzație.

Iar mie nu mi se mai scoala 100%.

Vreau sa precizez ca ața nu e ruptă, iar ea nu a prezentat sangerare.

Poate sa fie insarcinata, iar mie mi se poate intampla sa nu mi se mai scoale toata viața?

Mulțumesc!

Sper sa nu existe vreo problemă

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand, ata penisului nu se rupe, asta sunt povesti spuse intre copilasi, ca-n realitate, nu are de ce sa se rupa!
Apoi, sangerarea fetei la deflorare, depinde de cat de mare este penisul tau si cat este de elastic himenul ei.
Daca nu a avut dureri si nici nu a sangerat, probabil este vorba de un penis mic (subtire) care a trecut ca prin branza, prin himenul ei.
Cum partida sexuala a fost protejata, nu este risc de sarcina.

| Vulus explică (pentru Violleta2022):

Sexul a fost protejat
Dar la un momentan mi-am frecat penisul de vulva ei, ne fiind in erectie totală.

Asta nu dau sanse?

| Vulus explică (pentru Violleta2022):

Iar durerile au
A avut dureri, imi spunea ca o doare destul de tare

| Violleta2022 a răspuns (pentru Vulus):

De "preludiu" ai auzit? I l-ai oferit?
Probabil nu...ca altfel nu trecea prin asemenea dureri.

| Vulus explică (pentru Violleta2022):

Preludiul a fost de 40 50 de minute
M-am ocupat de umezeală, de preludiu, de tot

Dar ce ma neliniștește, este daca sunt sa ramana "grea", pentru ca am frecat fara protectie

| mihai69 a răspuns:

Ca să fi rămas e a gravidă, trebuia să fie în perioada fertilă, iar tu să fi făcut o labă înainte și să nu fi mers după aia la WC.
Nu e musai să îi curgă ei sânge (chiar dacă era virgină), iar ruperea „aței" (frenului) e doar un accident nedorit, care de obicei NU se petrece.
Și nu trebuie să întrebi de 2 ori același lucru. Doar dacă nu cumva ești bâlbâit... happy

| Emilian65 a răspuns:

Nu exista sanse sa ramana gravida.