| anonim_4396 a întrebat:

Salut prieteni!
Am făcut sex protejat cu prietena mea. In timpul actului prezervativul s-a ridicat puțin dar capul penisului tot in prezervativ a fost. Porțiunea in care s-a ridicat prezervativul era umeda, e posibil sa rămână însărcinată sau lichidul acela sa fie pur și simplu lubrifiant de la prezervativ?

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Portiunea de penis care nu a fost acoperita de prezervativ in mod logic si absolut normal, a fost umezit de catre secretia vaginala care exista permanent in vagin sau secretia lubrifianta care este produsa suplimentar in timp ce este intretinut actul sexual. Sanatate!

| Adrian1990 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Riscuri de sarcina nu sunt, așa e?

| Andreeush a răspuns:

Nu cred că sunt șanse să fie însărcinată.

| Adriaw48 a răspuns:

Posibil sa fi fost prezervativul de o mărime mai mare decât penisul tau si din cauza asta sa se fi ridicat... daca sperma a ajuns în vagin si ea a avut orgasm sunt sanse de 75% ra ramana însărcinată

| Adrian1990 a răspuns (pentru Adriaw48):

Nu mi am dat drumul iar penisul a fost acoperit centimetri buni

| Adrian1990 a răspuns (pentru Adriaw48):

Nu mi am dat drumul iar penisul a fost acoperit centimetri buni. Prezervativul a rămas pe penis dar s-a ridicat de jos foarte puțin

| Adriaw48 a răspuns (pentru Adrian1990):

Eu am pățit odata sa mi se rupă prezervativul si am umplut-o de spermă.Nu mi-am dat seama ca s-a rupt dar am mers la farmacie si am.cumparat pilula de a doua zi

| Adrian1990 a răspuns (pentru Adriaw48):

Nu frate, mie nu mi s-a rupt și nici nu mi am dat drumul in prezervativ, l am rulat la loc și am continuat, a fost totul ok