| Yourfavgirl a întrebat:

Buna ziua,aseara m-am masturbat si a fost totul ok pana azi dimineata,cand am urinat,jetul a fost dureros si dupa ma ustura,nu atat de tare. Acuma m-am maturbat iar,aceeasi durere ca la urina azi dimineata am resimtit, si dupa nu am mai simtit durere.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu crezi ca te masturbezi excesiv?
Normal este odata la 2-3 zile, nu de 2-3 ori pe zi.
Nici nu ma mir de ce te doare si la urinat, la cat de mult ai tras de el si l-ai chnuit.
Ia o pauza de la masturbare de cel putin 1 saptamana si pe viitor nu mai mult de 2 ori pe saptamana, ca sa nu ajungi cu organul umflat, pe la spital.

| Yourfavgirl explică (pentru Violleta2022):

Am sa iau o pauza de 2 saptamani, ca sa fiu sigur ca nu o sa se repete durerea, si am sa o raresc cu luatul la palma.
Mersi de sfat!

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varsta ai?

| corbulalbrosu a răspuns:

Este posibil ca urina ta sa aiba pH-ul prea acid si din acest motiv sa apara usturimea resimtita in uretra penisului in timpul urinarii si sa persiste inca cateva minute dupa terminarea urinarii. Multa sanatate!

| Yourfavgirl explică (pentru corbulalbrosu):

Am uitat sa mentionez ca is baiat!
Am urinat si acum si am simtit usturime, daca fac pauza 2 sapt de la masturbare revine totul la normal?

| GabrielaTrandafir a răspuns:

Esti fata sau baiat?

| Yourfavgirl explică (pentru GabrielaTrandafir):

Am uitat sa mentionez ca is baiat scuze!