| Andreea193839y a întrebat:

Buna ziua, când eram in penultima zi de menstruație am făcut anal neprotejat, nu a ejaculat înăuntru, acum la 2 saptamani aseară am urinat, am observat putin sange pe hârtie și am avut dureri de burta. Este posibil sa fiu însărcinată? Mentionez ca pe 2 Martie am luat pastila de a doua zi, pot fi efecte ale pastilei?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cum sa fi insarcinata daca ai facut sex anal? Si numai fă sex anal ca te distrugi, sexul anal distruge intestinul gros, fundul nu a fost creat de Dumnezeu pentru a intra penisul in el, pe fund scoti doar materiile fecale nu bagi penisul, daca mai faci sex anal slabesti sfincterul anal care este un mușchi ce controleaza defecatia, si daca acel mușchi il lezezi numai poti controla defecatia vei face caca pe tine fara sa mai controlezi, se numeste incontinență o sa fi ca babele de 80 de ani care fac pe ele ca au imbatrinit si au multe probleme de sanatate, dar tu fată tînără vrei sa ajungi ca ele? Ce varsta ai? Stai linistita nu esti insarcinata, iar la urinare daca ai observat putin sange pe hartie poti avea o rana pe colul uterin sau daca singele provenea dupa ce te ai sters la fund poti avea hemoroizi care s au spart datorită din cauza sexului anal.

| Andreea193839y explică (pentru CristiDinBucuresti):

Eu m-am gândit ca poate a ajuns cumva in vagin

| dullcat a răspuns:

Riscul de sarcina apare numai cand ejacularea are loc in vagin. Iti sugerez sa te informezi despre educatia sexuala si sa citesti pentru binele tau cu ce se mananca. E extrem de iresponsabil sa faci sex in conditiile in care habar nu ai cum functioneaza.

| GeorgeCazan a răspuns:

Ce treabă are sexul anal cu o eventuală sarcină?

E la mișto postarea ta?

| armani12 a răspuns:

Cati ani ai, de îți place să te *** în cur?