| anonim_4396 a întrebat:

Penultima mea menstruatie a fost pe 24 decembrie de atunci mi-a venit tocmai astazi 9 februarie. Nu am un ciclu regulat. Curge foarte mult si m-a durut burta ingrozitor. Mai e posibil sa fiu insarcinata? Am facut sex neprotejat dar nu a ejaculat inauntru. happy

Răspuns Câştigător
| NCL a răspuns:

Odata ce ti. a venit menstruatia stai linistita nu esti mamikatongue:*

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E posibil chiar sa nu fie menstruatie, ci tocmai sa pierzi o sarcina. Ar fi bine sa te vada un ginecolog.

| Muppet a răspuns:

Ia și tu niște anticoncepționale. și eu iau dar doar pentru ciclul neregulat pentru ca sunt virgina happy. Sau du-te la ginecolog big grin

| DoDo a răspuns:

Stai linistita nu esti mamika tongue: Asa am avut si eu se mai intampla

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ciclu poate veni si peste sarcina... daca nu esti sigura mai bine fa un test de sarcina