| CasaFostar a întrebat:

Ce as putea vorbi cu o fata pe care nu o cunosc?

Dau Funda!

Răspuns Câştigător
| Azpilicueta a răspuns:

1: Genu de muzica
2:Felu preferat de mancare(mi se pare ok findca daca o sa te insori cu fata respectiva sa stii cei place sa manance)
3:Filmu preferat, vizionat recent
4big grinaca a suferit din dragoste
-Si daca da ajut-o sa treaca peste si tot in acelasi timp deschidei sufletu si intra in el(si sa ramai acolo)
5-Scoala,teme,plimbari,distracti

3 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Poti sa o intrebi cat e ceasul, daca o sa ploua maine...chestii de astea.

| SkyPilot a răspuns:

O intrebi despre scoala si despre ce ii place sa faca in timpul liber. Din ceea ce iti raspunde, vei identifica alte subiecte de discutie. Baga bine la cap ce ii place, pentru ca te va ajuta mai tarziu cand poti sa o inviti undeva.

| MskDesign a răspuns:

O descoperi!
Ce vrei sa stii de la ea? Nu cred ca te intereseaza doar fizicul ci si modul ei de gandire.Trebuie sa fiti pe aceeasi lungime de unda.