| stefanvalentin a întrebat:

Ce as putea vorbi cu o fata pe care nu o cunosc dar imi place mult de ea? Si niste gesturi romantice! Fara glume nesarate happy

3 răspunsuri:
| WhiteLover a răspuns:

Eu zic sa incepi sa ii pui intrebari despre ea, bine, nu exagera.sa incerci sa o cunosti mai bine.sa ii zambesti cand o vezi, culege o floare de fata cu mai multa lumea si dai-o ei, sa vada ca tu pe ea ai ales-o, daca o vezi si te vede iar tu esti in compania unei/unor fete, priveste-o in ochi, sa vada ca ai ochi numai pentru ea... putina imaginatie happy

| 240999 a răspuns:

Pai ai putea, prima oara, sa o intrebi cum o cheama.laughing ai putea sa ii zici ca ti-ai dori sa stii mai multe despre ea, sa iti pui mana in jurul soldurilor ei, sa mai si glumeti cu ea,... sa incerci sa pari cel mai de treaba tip din lume, si sa nu te dai prea rau la ea... big grin

| stefanvalentin explică (pentru 240999):

Mersiwinking. Dar numele il stiam rolling on the floor