| εїз_5660 a întrebat:

Buna ziua happy Ce faceti in seara de craciun, si ce va adus mosubig grin

Răspuns Câştigător
| εїз a răspuns:

În seara de Crăciun, am să stau cu prietenii, am să mă distrez, mâncare bună, băutura şi veselie la maxim, şi primesc colindătorii.
Pa, pa

1 răspuns:
| raisa1993maria a răspuns:

Buna, pai in seara de Craciun am sa stau cu iubitu meu, ascultand colinde si primind colindatorilove struck ador perioada asta a anuluihappy
"Mosul" mi-a adus un ursulet, dulciuri si fructe foarte multe si niste banuti :p:p