| strawberrycool14 a întrebat:

ce faceti in seara asta,de Craciun?happyEu stau si ma plictisesc, uitandu-ma la filme!straight face

9 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Asta facem cu totii :*
Craciun fericit happy

| positivity a răspuns:

Stau singură pe TPU, răspunzând la întrebări + uitându-mă la tv.

| introduaicinumele a răspuns:

Pentru mine, o zi normala, cu atata treburi si oboseala dupa atata scoala si teste (sunt a 8a, 6-7 ore pe zi la scoala) nu mai am chef de nimic, doar de lenevit, cred ca-mi continui si eu filmu pe care am inceput sa-l vad aseara.

| Vasybulan a răspuns:

Exact asta fac si eu sad...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Socializez, mă joc, și vizionez filme. happy

| Ady2098 a răspuns:

Fac sex cu prietena mea pana imi amorteste penisul iar apoi o pun sa-mi faca sex oral cu finalizare.Nu glumesc chiar asta fac, e placerea ei sa facem sex oral si nu o pot refuza.Iti doresc ca de Craciun sa vina o gagica buna sa te satisfaca ca si pe mine.Bafta!

| VenomV a răspuns:

Stau pe net

| IsabelSweet a răspuns:

Asteptam sa vina,, Mos Craciun,,.

| Ozzz a răspuns:

Bun venit in club.
Eu inca sunt indecisa daca sa fie un maraton de anime, World of Warcraft sau League of Legends.