| SamsungElectronics a întrebat:

Bună ziua!

Ce părere aveți voi despre un băiat de 19 ani care nu are iubită și nu prea avut noroc la fete? Pentru vastra lui este considerat normal? Credeți că până la urmă o să își găsească pe cineva? Sunt un pic îngrijorat.

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

La varsta lui trebuie sa strabata cat mai multe cearsafuri...e varsta distractiei si experimentarii, esti student nu cred ca acolo nu sunt fete dornice de sex

| Violleta2022 a răspuns:

Norocul ti-l faci singur, baiete!
Nu astepta pe nimeni sa mearga la petit in numele tau, ca nu mai suntem acum 200d e ani ca mama si tata sa-ti caute femeie, iti cauti singur!
Te imbraci frumos, iti iei vocabularul de zile mari cu tine si-l pui in aplicare, salutand fetele care-ti plac, interbandu-le politicos ce mai fac samd.
De gait iti gasesti cand iti vei cauta, dar in viata reala, nu pe internet, ca acolo se intampla numai flirt si pierdere inutila de vreme.

| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal.

| Goete a răspuns:

Nu te ingrijora atat pentru "un baiat" care nu are prietena. Poate ca in sinea lui isi doreste un prieten

| GambleR40792 a răspuns:

Nu neapărat, dacă te prinde însă 24 26 la fel I ati gândul definitiv

| papucicu a răspuns:

Chestia e sa nu iti fie frica de respingere chiar dacă te resping 100 pe zi, la un moment dat o sa fie una care sa zică ca da. Trebuie sa crezi în destin, ca pana la urma toți găsim pe cineva. Prima mea pereche adevărată am găsit.o la 32 de ani. Pana atunci am ieșit cu persoane care nu neapărat erau ce cautam.

| Ionel25631203 a răspuns:

Nu prea