| anca007 a întrebat:

Bunahappy Am si eu nevoie de o parere... ce parere aveti despre fetele care inca mai doresc sa ramana virgine pana la casatorie? credeti ca mai este vreo sansa ca un baiat sa o astepte? cu toata pornografia din ziua de azi?

2 răspunsuri:
| IDN a răspuns:

E decizia ta cui te daruiesti prima oara, nu trebuie sa o faci pentru ca e la moda.Cine te iubeste va fi de acord cu tine. Cand? Unde?

| cerealaGrana a răspuns:

Parerea mea sincera. nu este bine ca fata sa cunosti un singur partener. deci trage tu o concluzie big grin