| Adytza09z a întrebat:

Colegii revin k o intrebare.
Am facut sex k pretena mea protejat cu durex extra safe, am folosit si lubrifiant tot durex pe baza de apa.
Acum nu stiu dc nu-i vn cm de obicei pana maine ii venea maine cel tarziu, aveti idee a afectat lubrifiantu cv.Si so punem si p asta in fata, poate a atins putin lichid seminal dar nici d cum sa mi dau drumu in ea.Ce poate fi ca numai pot stau in stres d imi vn sa turbez.O dor sani si sfarcurile in rest nimik.Help.

6 răspunsuri:
| noink a răspuns:

Nu poate ramane insarcinata daca prezervativul nu s-a rupt si cu atat mai mult daca folosind prezervativ nu ai ejaculat. Spermatozoizii sunt foarte sensibili si de aceea trebuie expulzati in interiorul fetei pentru a putea fecunda un ovul, nu ar avea singuri puterea sa inoate de la suprafata vaginului pana in uter (asta luand in considerare ca s-ar fi atins singura, chiar si cu sperma) Stati linistiti!

| Adytza09z explică (pentru noink):

Va multumesk.Sunt foarte panicos. Daca ii vn si asta sper nici nu ma mai ating sa fac sex o perioada buna.happy Pt ca o dor sani si sfarcurile si acum i-a curs si cv alb p chilot ia mai curs si inainte.

| tickey a răspuns:

Stai linistit, nu e insarcinata. Menstruatia poate sa intarzie o zi sau doua, e normal.

| elinord a răspuns:

Invata sa scrii... Si nu e insarcinata

| Tech212 a răspuns:

Boss, ca zic asa...In primul rand hai sa folosim gramatica asa cum trebuie.Ar putea fi un inceput.In al doilea rand, daca nu esti sigur de ceea ce ai facut ia-o frumusel de manuta si du-te la un ginecolog.Doar medicul poate sa te lumineze in problema ta.
P.S. : Mai treci pe la scoala.Sexul e la indemana oricui.Educatia nu prea.

| Adytza09z explică (pentru Tech212):

Bosulika sti cv am scris din graba omu mai si munceste scrie cum poate nu ti convine next page.ok