| elen123 a întrebat:

Buna ziua, de fiecare data cand am penisul in stare de erectie si incerc sa imi trag preputul in jos nu pot, adica, e ca si cand e blocat, pot sa imi trag putin preputul dar foarte putin nu pana jos cum mi l trag cand e flasc. In rest, cand penisul e flasc pot cu usurinta sa imi trag preputul pana jos. E normal, ar trebui sa ma ingrijorez?

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Consulta un medic urolog. El îți va da soluția pentru care nu poți decalota complet penisul și ce ai de făcut în continuare pentru o decalotare completa.

| OmBanal33 a răspuns:

Da, trebuie sa te ingrijorezi si sa te duci la medic...

| danimarinescu a răspuns:

Tratamentul se numește circumcizie. Și este realizat la o clinica specializata. Tot răul spre bine, ai să îți aduci aminte de sfatul meu. Circumcizie