| ovialex9 a întrebat:

Dupa 2 luni si o saptamana petrecute impreuna prima mea iubita ea s-a despartit de minecrying. Simt ca mor! Nu stiu ce sa fac, nu pot sa ma opresc din planscrying. Cine ar vrea sa vorbeasca cu mine, sa ma consoleze, sa ma ajute sa trec peste? Va multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| ĄŇÐİ a răspuns:

Buna; stiu perfect ce simiti; asta e ID meu:andy_francesca; intra ca sa vorbim despre asta.

| Phutui a răspuns:

Get a lifehappy mai is destule domnisoare!

| CATALINA_2480 a răspuns:

Na a stiut ce a pierdut, cand isi va da seaman o sa fie prea tarziu! pup

| ovialex9 explică:

Lumy, tu chiar crezi asta?

| PinguinuSkizofrenik a răspuns:

Frt ashta e.laughing Te-a parashit nu-i nimic. Kauta alta. Ashta e. Sunt deshtule fete asa cu nope dispera. Cauta alta

| Pushok a răspuns:

Nu-ti fa griji pentru aceasta problema.Sunt destule domnisoare si mai bune si mai frumoase si mai inteligente, nu trebuie sa-ti maninci inima pentru acestea. 2 luni de intilnire nu este un timp destul de mult, si de aceea vei trece peste asta. SUCCES happyhappyhappy