| Bobocica321 a întrebat:

Buna ziua, dupa cate zile de la duphaston porneste menstruatia?

Răspuns Câştigător
| Rux04 a răspuns:

Bună. Mie acum câțiva ani mi-a pornit după câteva zile. Mi l-a prescris medicul endocrinolog, având probleme cu Glanda Tiroidă. Te sfătuiesc să mergi la ginecolog sau endocrinolog dacă ai probleme cu Tiroida! Ei îți pot spune exact.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vorba lui tata Puiu, (Anghel Iordănescu) pornește ca favoritelaughing, nu stim mergi la ginecolog sa te consulte, ce varsta ai?