| solitude a întrebat:

eu am 20 de ani si am fost cu o fata timp de 8 luni ea e cu 1 an mai mare ca mine si e din alt oras dar in timpul relatiei mergeam destul de des la ea si ea venea la mine cand avea ocazia si am iubit-o mult si inca o iubesc. Nu mai suntem impreuna de 7 luni dar eu tot o iubesc cu toate ca am avut si alte prietene in timpul asta si ea stie de lucrul asta si stie ca inca o iubesc. Ea imi zice ca tine la mine doar ca la un amic si ca nu ma poate vedea altfel, ea nu a fost cu nimeni de cand ne-am despartit. La inceput cand ne-am despartit ne certam si o perioada buna nu ne vorbeam si de prin decembrie vorbim destul de des si am mai fost la ea sa ne vedem si sa mai stam de vorba si acum 2 saptamani i-am zis ca imi e dor de ea si ea mi-a zis ca ii e dor de mine dar nu stiu ce sa cred... as vrea sa stiu si parerea voastra daca am sanse sa ma impac cu ea si poate un sfat cum as putea sa o recuceresc. O iubesc foarte mult si nu o pot uita, am incercat dar in zadar.

2 răspunsuri:
| MikyMi a răspuns:

Mi se pare ca si ea mai simte ceva.
Recucereste-o cum ai facut de prima data, daca atunci a mers trebuie sa mearga si acum!
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci ****. ori esti barbat ori esti carlig de rufelaughing daca esti barbat o intrebi ultuima data daca vrea daca zice nu, nu o mai cauti in veci.si o sa te caute ea daca e sa fie. i-ar daca esti carlig de rufe...caut-o in continuare si o sa ai numai de suferit. daca o data nu a mers ce te face sa crezi ca va merge a doua oara."viata merge inainte" daca nu iti poti da seama de lucrurile astea esti pieruthappy