| coolgeorge a întrebat:

Cum as putea sa ma impac cu fost prietena.Este putin mai mare ca mine si ma inteleg fte bine cu ea ne vedem aproape zilnic si totdeauna o fac sa rada. m-am despartit inca o data de ea dar ne-am impacat si dupa aia ne-am despartit din nou straight face de atunci au trecut 5 luni. Am sanse sa o recuceresc din nou si daca da spuneti-mi cum? straight face

Răspuns Câştigător
| Ceva ciudat. a răspuns:

Sti.Eu sunt fata.si fetelor nu le place sa fie luate asa dintr'o data.Adica mai intai asigura'te ca nu are prieten. Fa cumva si afla daca te mai place [Dar nu pune prietenii sa o intrebe.Pentru ca asta va strica tot]. Apoi incearca s'o inviti in oras.sau la film.Sau la o plimbare.Nu stiu. Oriunde va simtiti bine.Si incearca s'o surprinzi cu diferite atentii. De exemplu du'i un trandafir sau un lantic cu initiala numelui tau spunandu-i ca asa vei fi aproape de ea mereu. Si abia dupa ce esti sigur ca te place si ea si inca mai simte ceva pentru tine. Abia atunci "actioneaza".
Sper ca te'am ajutat.
Succes cu fata:*