| Mia291 a întrebat:

Eu si prietenul meu ne-am despartit acum 2 saptamani, el spunand ca nu mai are sentimente.Eu am fost foarte stresata in ultima vreme si am cam aruncat chestii asupra lui, dar mi-am cerut iertare. Speram ca se va repara.Nu stiu cum sa fac dar imi doresc foarte mult sa ne impacam

5 răspunsuri:
| Alexxiax98 a răspuns:

De ce sa va impacati, daca ti-a spus clar ca nu simte nimic pentru tine?

| RAY a răspuns:

Comunica cu el, comunicarea este esentiala intr o relatie, sincer eu nu as sta cu tine, sa arunci in mine apoi sa imi spui te iubesc, mi ai demonstra ca ma urasti, tu asa esti de fel?

| Mia291 explică (pentru RAY):

Nuu,aia e problema, ca chiar el mi-a spus ca is minunata si vom rezolva, dar apoi, a zis ca mai bine facem asa

| corbulalbrosu a răspuns:

Din moment ce fostul prieten ti-a spus explicit ca NU mai simte, NU mai manifesta nici macar sentimente de atractie fata de persoana ta, ti-ai pus intrebarea care ar mai putea fi rostul sa va impacati si sa reluati o relatie de cuplu devenit neatragator? Doar ca sa ai pe cineva alaturi de tine? Mai bine NU. Sanatate!

| Andreeush a răspuns:

Dacă nu te mai iubește îți pierzi timpul.