| cristio24 a întrebat:

Bună ziua. Ieri m-am masturbat și după aceea am ieșit afara cu prietenii la o plimbare. În timp ce ma plimbam am simțit o durere de testicul stâng. Și azi mă doare dar nu mereu ce poate fi?

Răspuns Câştigător
| Alesya27alesia27 a răspuns:

Incearca sa te masturbezi corect. Netul este atot-stiutor, cauta pe net metode de masturbare corecta si vei gasi acolo, si exact cum a spus si persoana de dinainte nu il suprasolicita, daca te doare in continuare sau daca te doare si fara a te masturba mergi la un doctor pentru o consultare si el va stii ce sa iti faca.

| cristio24 explică (pentru Alesya27alesia27):

Mulțumesc! happy sincer acum nu ma mai prea doare sper sa nu ma mai doară happy

| Alesya27alesia27 a răspuns (pentru cristio24):

Nu ai pentru ce. Să sperăm!

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Din cauza ca l-ai suprasolicitat atunci cand te-ai masturbat. Las-o mai moale cu masturbarea ca sa nu mai ai necazuri ca cea prezentata mai sus.

| YouandI a răspuns:

O să îți pice.

| boboboss69 a răspuns:

L-ai spart