| Winners10 a întrebat:

Buna ziua. In curand se apropie ziua iubitei mele si as vrea sa va intreb daca ma puteti ajuta cu un mesaj de La multi ani putin mai deosebit, nu cele clasice de pe Google daca aveti cumva idee. Sa nu fie nici ceva foarte siropos, dar nici banal. Sa fie putin mai deosebit.

Va multumesc. O zi buna

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Spune i cu cuvintele tale din inimă, nu copiate de pe internet, ca ea i si va da seama daca o iubesti cu adevarat sau sunt doar asa vorbe in vînt.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Deci mesajul nostru pentru ea?

| SharpEagle a răspuns:

Screme-te tu sa gasesti un mesaj, sa fie autentic, al tau.
Nu trisa, nu incerca sa pari ceea ce nu esti.
Fii asumat, fii barbat!
Ca nu suntem altii aia care o țucă si-i mai fac eventual si alte alea, ci tu. Deci, presteaza tu la mesaj, nu altii, ca ei n-au nici o miza.
O sa te simti mult, mult mai bine cand vei vedea ca la mesajul TAU se va bucura, nu la al altora care habar n-au de ea ca persoana.
Invatati sa munciti, sa va scremeti, daca vreti ceva bun de la viata! Toate mura-n gura, pana si o amarata de urare vreti sa vi-o inventeze goagăl?