| guner2001 a întrebat:

Neata TPU! Am o intrebare...Se apropie ziua iubitei mele si nu stiu ce cadou sa-i fac...Amandoi avem 13 ani in caz de ajuta. Daca aveti vreo idee de cadou lasati un raspuns dau funda!

10 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Flori si ciocolata
Si un ursulet de plus daca iti permiti
Sau chiar o carte (benetristica) daca ii place sa citeasca!

| Doub a răspuns:

La 13 ani? thinking Hm. Ai putea sa-i iei un "My little pony".

| guner2001 explică (pentru Doub):

Joke of the year

| Doub a răspuns (pentru guner2001):

smug.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doub):

Sa iti dai 2 palme ca iti permiti sa insulti copii.

@guner2001 Nu te lua dupa Doub. Cumpara papusa barbie. o sa moara dupa tine

| Doub a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor))))). Ahhh, ti-as da funda.

| guner2001 explică (pentru anonim_4396):

Ba si cand ramai fara net de unde mai scoti glume?

| anonim_4396 a răspuns (pentru guner2001):

Eu crezi ca eu sunt prost ca tine sa am nevoie de internet pentru o gluma? sa fim seriosi. dar stai asa ca te intreb eu acum
"Ba si cand ramai fara net de unde mai gasesti cadou pentru "iubita"? eh? vezi ca aici merge mai bine

| cristinela4 a răspuns:

Cumpără-i ceva drăguț, un lucru de care are nevoie sau și-l dorește!

| bogdanme889 a răspuns:

Salut! Încearcă să îii cumperi un buchet de flori! (Fetelor le plac trandafirii) A da şi mai am un pont:Fetelor le plac lucrurile scumpe deci ori păcăleşteo ca e de calitate, e unic etc. Ori i-ai ceva din aur laughing Cred ca mai bine prima varianta happy