| mirela_3962 a întrebat:

Buna ziua in octombrie mi-a venit ciclul pe 19 iar in noiembrie pe 2 cand ar trebui sa imi vina acum?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai mai postat o dată această întrebare.
Nu trebuia să vină pe 2 ci pe 15 noiembrie. Calculezi 28 de zile calendaristice din prima zi de sângerare pentru a ști cu aproximație data următoarei menstre.
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Uite am gasit ceva interesant pentru tine sigur te va ajuta: http://www.copilul.ro/......a4411.html

| foxi a răspuns:

Vrei sa dam in bobi? Asta depinde de multe lucruri!

| AnGeL a răspuns:

Pai e neregulat la mine spre exemplu variaza in jurul lui 25

| BRG a răspuns:

Pe 2 sau pe 19 decembrie