| PisicaNeagra89 a întrebat:

Bună ziua! În urma cu o săptămână am avut primul contact sexual.Inca din prima dimineața după contactul sexual am observat pe lenjeria intima o pata de sânge, iar acest lucru a mai continuam încă vreo 3-4 zile.Pe lângă faptul ca ma simțeam balonata și aveam grețuri.Mie menstruația trebuie să-mi vina pe 4-5 iunie, si tot aceleași simptome am,grețuri, dureri de cap si ma mai doare pe sub burta. Credeți că sunt sanse sa fi rămas însărcinata? Menționez ca ne-am protejat cu prezervativul,dar ma gândesc ca poate a eșuat aceasta metoda, fără sa ne dam seama...

4 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Șansele sa ramai gravida cu prezervative sunt de1%, pot avea scurgeri imperceptibile pe lângă, asa ne-a pomenit noi cu fiul nostru cel mai mic, soțul meu glumea ca ii vom chema de nasi pe cei de la durex. Ai fi mai fericita pe viitor dacă ai alege sa urmezi planul Creatorului și ai face sex numai după căsătorie. Dumnezeu nu dorește sa treci prin acest stres.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu sunt șanse.

| Emilian65 a răspuns:

În situația prezentata de tine, este imposibil sa ramai gravida.

| orailibrail a răspuns:

Durerile si senzaria de balonare sunt datorita faptului ca s-au intins fizic (mecanic) muschii intravaginali de la penetrarea adanca si repetata a iub tau.