| Ana1998 a întrebat:

Buna -ziua. Incep cu inceputul.
Pe data de 9 pana pe 14 am foat la menstruatie. Dupa am avut contact neprotejat, iar dupa calculele mele trebuia sa am mensta pe 11 martie,iar mie mi.a venit pe 5, dar a venit doar cateva ore si in urmatoarele zile doar cate o picatura maronie. Tin sa zic ca am mai avut dureri de cap, ameteli si chiar greturi.
Pot fii insarcinata? Sau e doar o dereglare hormonala

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca contactele sexuale intretinute pe parcursul intregului ciclu menstrual au fost neprotejate, posibilitatea cat si probabilitatea de a se fi format o sarcina nu se poate exclude. Testul de sarcina efectuat cu incepere de dupa data de 11-12 martie va avea rezultatul care sa fie considerat valabil si corect. Multa sanatate!

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da este posibil sa fi ramas gravida.

| imiiubescmama a răspuns:

Am patit, e de la ciocolata!

| Topato a răspuns:

Asa am patit eu timp de 2 zile dupa ce am facut clisma cu cofeina