| zsadadaf a întrebat:

Intrebare dedicata >fetelor!-- Va plac baieti inalti sau pitici. cu buzele groase sau suptiri, cu ochelari sau fara, cu par lung sau scurt, imbracati elegant saau sport,?

Răspuns Câştigător
| AnemonaP a răspuns:

-inalti
-buze subtiri
-fara ochelari
-scurt
-sport
Dragostea pentru mine nu tine de aceste lucruri cum este el asa il iubesc :X

12 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

Inalti,buze groase,fara sau doar ochelarii de soare, par scurt, ambele.

| Lacoste a răspuns:

Baieti inalti, cu buze normale, fara ochelari, cu par scurt si imbracati mai elegant.

| Chrisstine a răspuns:

Inalt
buze subtiri
fara ochelari sau doar cu ochelari de soarerolling on the floor
par facut cu placa:X
sport

| Jesss a răspuns:

Inalti, buze groase, nu excesiv, cat sa fie senzuale, fara ochelari dar daca e genul mai smarty si arata si bine e ok, par lung, intre, as vrea sa i se potriveasca orice si sa isi adapteze tinuta in functie de ocazie.

| pantofipantofi a răspuns:

Inalt, buze groase, fara ochelari, cu par lung, imbracati sport

| pantofipantofi a răspuns:

Eu am ales ce prefer

| BaByTzZa a răspuns:

Inalt,buze groase, fara, par scurt:X si elegant si sport:X

| mydarkestdays a răspuns:

Inalti.la buze nu conteaza.depinde de ochelari.cu par scurt. sport

| kindness a răspuns:

Baietii inalti evident, cu buzele groase, cu ochelarii sau fara, cu parul scurt, fara pletelaughing imbracati elegant cand e cazut si sport tot cand e cazulwinking. Dar astea conteaza mai putin, conteaza sa fie om cu caracter si personalitate happy. Pa pa

| ZapaciLaa a răspuns:

Evident : baieti mai inalti ca mine, buze subtiri, ochelarii nu prea conteaza, par mediu happy, mai bine sport decat elegant!

| Shake a răspuns:

Pai baietii inalti, deoarece si eu sunt inalta, dar si baietii scunzi sunt simpatici. Clar buze subtiri. Mai bine fara, dar daca ii sta foarte bine cu ochelari, e bine si asa. Mie una imi place parul semi-lung, ca sa zic asa, deoarece unul dintre lucrurile la care ma uit prima data la un baiat este parul blushing. Imbracat sport, dar intr-un mod elegand, adica nu doar trening.

| zsadadaf explică:

Angelutza dar cu ochelari de ce nu ti-ar place?!