| boss123stecher a întrebat:

Buna ziua!
La data de 25 iunie am facut sex protejat cu iubita mea, iar prezervativul s-a rupt. Nu a luat pastila de a 2a zi.La data de 6 iulie i-a venit menstruatia, iar dupa o luna plina de stres si emotii negative in luna august menstruatia inca ii intarzie cu 4 zile deja. Tin sa mentionez ca fusese a 2 a oara cand am facut sex. Este posibila o eventuala sarcina sau este din cauza stresului?

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Ati mai facut sex dupa menstruatia din iulie? Daca nu, va faceti griji degeaba.Nu poti sa fii insarcinata si sa ai si menstruatie in acelasi timp.Sangele care poate aparea in acea perioada e din alte cauze.

| sammie a răspuns:

Daca prezervativul s-a rupt atunci s-ar putea. Si menstruatia ii poate intarzia si daca nu s-a reglat.

| Zeulfemeilor6969 a răspuns:

Dereglaz hormonal ba virgine