| Lucia_5229 a întrebat:

la media 5 pe semestru de obicei se spune ca esti trecut nu? dar is si unele sanse ca profa sa nu vrea sa te treaca, sunt foarte mici sansele sa nu te treaca dar sunt nu

3 răspunsuri:
| Muppet a răspuns:

Nu. Daca ai 5 treci sigur. Daca e 4.50 ramai corijent dar de la 5 in sus treci.

| Andreyyw a răspuns:

Nu iti fa probleme de asta tot ce trebuie este sa iti iasa peste 4.50 la respectivul obiect ca nota se rotunjeste

| Corinnààà a răspuns:

Baa ce dracu' mai cauti pe TPU :O Du-te naibii si invata mediocr-owinking