| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua
luna asta pe 20 trebuia sa-mi vina ciclu si nu mi-a venit sunt 5 zile e posibil sa-mi fi intarziat ori sunt ...pe langa faptul ca m-am ingrasat nu am nici o senzatie cum ca as fi gravida anul trecut prin iulie am fost gravida si am facut avort de atunci nu am mai ramas si nici macar nu m-am protejat ce-o fi?

Răspuns Câştigător
| daniela_5151 a răspuns:

E posibil sa fii gravida... asa am fost si eu nu am avut nici o simptoma de genul cum ca as fi gravida dar sunt...ar trebui sa-ti faci testul sau sa mergi la un medic...

3 răspunsuri:
| nicky a răspuns:

Se poate sa fie o dereglare a ciclului, cum tot asa poate fi vorba si despre o sarcina mai ales ca nu te-ai protejat. Mai asteapta 5 zile si fa-ti un test.

| littlesunshine a răspuns:

Un test de sarcina ar fi super!

| Selena a răspuns:

E posibil sa fie doar o dereglare hormonala si sa iti intarzie putin, cel mai bine este sa iti faci un test de sarcina ca sa scap de banuieli! succes