| anonim_4396 a întrebat:

M-am indragostit de un barbat insurat, el a fost de fapt instructorul meu la scoala de soferi. Am obserbat ca ai placea de mine ca vorbea intr-un fel codificat, dar nu avea curajul sa se desfasoare prea mult,. probabil ai era teama. Ma gandesc mereu la el, l-am vazut intr-o zi am crezut ca o sa cad din picioare. Nu credeam ca o sa mi se intample asa ceva, cateodata seara ma apuca si plansul. Da nu e corect, fiind insurat, sa imi placa dar ce sa fac daca inima bate pentru cine nu trebuie, ce sa fac ca sa-l uit?

12 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Traiesti o mare drama...si eu am fost indragostita de un barbat insurat, ma iubea la nebunie, dar seara se ducea tot la familia lui.
Parerea mea? Lasa-l, gandeste-te ce vei face, sambetete, duminicile sau cand vei merge la petreceri, nunti, cumatrii cu cine vei petrece zilele la Paste, Craciun, Anul Nou, cand el va fi alaturi de familia lui si tu singura, doar cu gandul la el pentru ca ca il iubesti...sa nu-ti treaca niciodata prin cap ca ai putea sa-l determini sa-si paraseasca familia si sa te ia pe tine, nu iti poti cladi fericirea pe nefericirea altuia... Te cred, tot ce este "de furat" iti da altfel de fiori decat ceva normal...lasa-l, nu-ti pierde ceva timp din tineretea ta dupa "cai verzi pe pereti"...

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Pune punct acum cat nu e prea tarziu pentru tine, incearca sa nu-l mai vezi, omul ala are o sotie pe care o iubeste, are copii, nu te amesteca in familia lui. Elena are perfecta dreptate, indiferent ce minciuni ti-ar spune pentru a-si atinge scopul, tot la familia lui v-a merge dupa...

pupimik
| pupimik a răspuns:

O gramada de fete au problema asta.Cred ca voi alege sa fac scoala de soferi cu un instructor batran laughing

Nu te mai gandi la el...ca nu merita. Poate totul e doar in capul tau...si vei cadea in penibil(asta in cel mai bun caz)

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Nu te mai gandii la el nu poti avea o relatie cu un barbat insurat nu cred ca pana la urma ai vrea sa fi amanta lui nu isi va lasa familia amnta e amanta familia va ramane familie

uita-l nu te mai gandi la el ocupati timpul cu altceva

| Linda a răspuns:

Si eu cred tot asa. Lasa-l balta. Ca sa gasesti alti baieti poti de exemplu sa urmezi diferite cursuri la care participa mai multi, sau sa mergi cu o prietena in locuri publice, te uiti frumos la cine iti place and you never know.

| hândel a răspuns:

Da, si eu credeam la inceput ca m-am indragostit de instructorul meu, "ca vorbea intr-un fel codificat" dar dupa ce am deprins mai multe cunostinte, am inceput sa descifrez codurile si sa inteleg ca se referea la condus, nu sa-mi dea de inteles ca m-ar vrea pe bancheta din spate unde sa-si desfasoare pasiunea in trupul meu primitor. Asa vorbesc ei, unii, mai cald ca sa nu fii incordata si sa-ntelegi cunostintele ce au sa ti le transmita. Iesi cu prietenii la plimbari, prin club si vei schimba amintirea instructorului cu sentimente noi pentru. un baiat neinsurat. Daca stai inchisa fara sa vezi si alti baieti care ti-ar face cu ochiul, normal ca te gandesti la respectivul instructor.

| EUSIATIT a răspuns:

TE ai gindit ca poate lui ii place de fiecare din elevele lui? tI ai pus intrebarea dac; vrea doar o aventura si sigur asta vrea atit timp cit sp ca e casatorit? TU ce virsta ai? CAuta draga mea un baiat singur; fara fam nu te baga unde nu trebuie.; GIndeste te daca erai tu casatorita si intra cineva in fam ta sa ti ia barbatul? Ai grija si gindeste te la ceva frumos si fii optimista ca va aparea FAt -Frumos si pentru tine;

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine ca te manifesti asa si nu ai mers mai departe pentru ca la sfarsit doar tu aveai de pierdut si el.....nimic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am patit la fel. ma gandesc la el.si stiu ca nu ii sunt indiferenta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu iubesc un barbat insurat.tot timpul imi sp ca pe mine ma iubeste si ca relatia lui cu sotia lui a fost dinto intamplare lasando gravida la 17 ani. ce sa fac il iubesc dar simt ca ma prabusesc.pentru el am renuntat la familie la prietenii tot am dat deoparte.ma simt femei cand sunt cu el daca nu e in preajma mea ma simt un nimic, ce pot sa fac

| MrGeo1975 a răspuns:

Fa tot ce poti sa il uiti, e o prostie si un pacat sa te imdragostesti de un barbat insurat. Cata unul neinsurat si singur.